Dzisiejszy świat to świat pełen wyzwań, w którym poruszanie się bez znajomości języka obcego zdane jest na niepowodzenie. Nasza Szkoła powstała w odpowiedzi na Twoją potrzebę zdobycia kompetencji komunikacji w języku obcym.

Kładziemy nacisk na praktyczną komunikację

Ponieważ wiemy jak bardzo cenny jest Twój czas w tym pędzącym świecie specjalizujemy się w szybkiej nauce języka angielskiego i niemieckiego, a szczególny nacisk kładziemy na rozwój kompetencji mówienia, ponieważ ona jest dziś najbardziej pożądaną umiejętnością. W tym celu wykorzystujemy najlepsze rozwiązania metodyczne, jak metoda bezpośrednia oraz trening intelektualny umysłu, tak abyś Ty mógł wykorzystać w pełni swój potencjał.

LEKCJE POKAZOWE

Zapisz się już teraz

Co nas wyróżnia?

W naszym gronie skupiamy najlepszych specjalistów językowych, wykwalifikowanych pedagogów i language trainerów z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zapleczem naukowym, no i co najważniejsze – z pasją do nauczania i przekazywania Ci wiedzy.

11 lat doświadczenia sprawia, że nasza firma już zdążyła wyrobić sobie markę wśród wielu zadowolonych klientów: od indywidualnych po korporacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami i opiniami od słuchaczy na stronie głównej.

Skrojony odpowiednio kurs językowy maksymalizuje Twoje możliwości i jesteśmy w stanie sprawić, że nauczysz się mówić w języku obcym 4 x SZYBCIEJ.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: metodą bezpośrednią, treningiem pamięci oraz coachingiem językowym. Dzięki tak przygotowanej ofercie UROŚNIESZ JĘZYKOWO.

Zespół SpeakFast

Zapisz się dziś na kurs

Odbierz 10% rabatu na start