Szybki kurs angielskiego Bydgoszcz

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej szkoły językowej, którą przygotowaliśmy w oparciu o najnowsze standardy i oczekiwania uczestników. Proponujemy Państwu kurs angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach nauczania oraz w różnych grupach wiekowych. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, a także język branżowy, biznesowy i szybki kurs angielskiego. Dla dzieci, które nie chcą zdecydować się na kurs niemieckiego lub angielskiego, a także dla młodzieży, przygotowaliśmy doraźną pomoc dydaktyczną, która zdecydowanie ułatwi opanowanie materiału. Optymalnym rozwiązaniem są tutaj korepetycje angielski – jak wiemy – często nie jest przedmiotem, na który w szkołach kładziony jest szczególny nacisk. Nasze zajęcia pozwolą uczniom zdobyć dodatkową wiedzę oraz poprawić swoje umiejętności językowe. Korepetycje angielski umożliwiają także powtórzenie materiału przed maturą. Szczególnie polecamy kurs angielskiego z dojazdem do Klienta, co znacznie ułatwia proces nauczania i korepetycje niemiecki dzięki temu staje się znacznie prostszy.

Prowadzimy kursy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20, oraz w soboty w godzinach 8-13.

Na życzenie Klienta możemy zorganizować zajęcia w jego miejscu zamieszkania.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów.

Poznaj nasze kursy – korepetycje niemiecki Bydgoszcz

Speakies – kursy dla dzieci

Oferujemy Państwu kursy dla dzieci w oparciu o metodę bezpośrednią oraz własny program autorski. Na naszych zajęciach Twoje dziecko nauczy się mówić w j. obcym. Używamy języka obcego od wejścia nauczyciela do klasy po dzwonek – uczymy w kontekście. Zajęcia wypełnione są komunikatywnymi ćwiczeniami w połączeniu z zabawami i grami. Zobacz ofertę dla każdego wieku dziecka i dopasuj ją do Twojej pociechy.

Szczegóły oferty

Skrojone dla dzieci

Ze SpeakFastKIDS młodzi odkrywcy mogą wyruszyć w krainę języka angielskiego, zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie, w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Zajęcia prowadzone przez nas są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki metodzie DirectKIDS i serią materiałów dydaktycznych dla niej stworzonych nim szybko uczą się skutecznie porozumiewać po angielsku.

Naturalna nauka poprzez grę i zabawę

Direct KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników KIDS.

Każdy z 6 modułów dopasowany jest do podstawy programowej oraz dedykowany dla każdego wieku od 6 do 13 lat.

DirectKIDS to materiał dedykowany do nauki języka angielskiego, ale odpowiednia jego adaptacja pozwala nam z powodzeniem prowadzić kursy języka niemieckiego DirektKINDER w tej samej odsłonie.

Dla Dzieci SP (0-4) proponujemy moduł zajęć 2×45 minut w tygodniu super językowej zabawy, a dla Dzieci SP (5-6) proponujemy moduł zajęć 2×45 minut w tygodniu językowej przygody.

Masters – kursy dla młodzieży

Zajęcia dla młodzieży przygotowaliśmy w oparciu o metodę bezpośrednią oraz własne materiały. Zajęcia zapewniają dużo komunikacji w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego, ale również poszerzają umiejętności z obszarów zainteresowań młodzieży.

Nasze kursy to również przygotowanie do egzaminów w tym Matury. Proponujemy też zdobycie swoich pierwszych kwalifikacji językowych przygotowując do egzaminu TOEIC Junior oraz Certyfikatów Cambridge FCE, CAE.

Szczegóły oferty

Propozycja dla słuchaczy w wieku 13-18 lat

Program łączy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko i w przyjemnej atmosferze najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego.

Najważniejsze zalety oferty:

nowoczesne i praktyczne słownictwo,
interesujące i aktualne pytania dopasowane do potrzeb nastolatków,
łatwa do zrozumienia gramatyka,
platforma internetowa,
dodatkowe ćwiczenia multimedialne na zajęciach.

Uczniom SP 7-8 proponujemy moduł zajęć 2×60 minut w tygodniu z lektorem plus 60 minut z platformą online, a dla Liceum proponujemy moduł zajęć 2×90 minut w tygodniu z lektorem plus 90 minut z platformą online.

Dla dorosłych

Przygotowalismy tutaj kilka ofert:

Kursy standardowe

Moduł 6-częściowy, który w atrakcyjny i przyjemny sposób pozwala opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Szczegóły oferty

Najważniejsze zalety oferty:

praktyczne słownictwo – ponad 4000 słów starannie dobranych pod kątem przydatności,
interesujące pytania w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie,
łatwa do zrozumienia gramatyka,
platforma internetowa,
dodatkowe ćwiczenia multimedialne na zajęciach.

Dla Dorosłych (16+) proponujemy moduł zajęć 2×90 minut w tygodniu z lektorem plus 90 minut z platformą online.

Szczegółowy opis prowadzonych przez nas zajęć znajdziesz tutaj.

Kursy SUPER intensywne – nauka mówienia w 6 miesięcy

Kurs językowy roczny skompresowany w 6 miesięcy, dla osób, które w ekspresowym tempie muszą pokonać barierę językową, powtórzyć język na danym poziomie.

Szczegóły oferty

Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych i zapewnia pełne zanurzenie w języku, poprzez codzienne z nim obcowanie. Efekt murowany!

Szczegółowy opis prowadzonych przez nas zajęć znajdziesz tutaj.

Kursy biznesowe

To kursy biznesowego języka przeznaczone dla osób dorosłych, które chcą doskonalić swój angielski dla celów zawodowych.

Szczegóły oferty

Business English / Wirtschaftsdeutsch

Łączy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pozwala słuchaczowi opanować najważniejsze umiejętności językowe – mówienie oraz rozumienie ze słuchu – w szybki i atrakcyjny sposób. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić angielską gramatykę i słownictwo w autentycznych kontekstach.

Tematyka kursów obejmuje moduły:
komunikacja biznesowa w życiu codziennym,
prezentacje, negocjacje, tworzenie dokumentów biznesowych,
język typowo biurowy,
ogólny język biznesu z pogranicza wielu dziedzin.

Professional English / Berufsdeutsch

Kursy specjalistyczne poświęcone poszerzaniu kompetencji w wąskiej dziedzinie specjalizacji, takich jak:
wojskowość (STANAG 6001),
marketing i zarządzanie,
prawo,
medycyna,
IT,
szeroko pojęty język techniczny.

Personalny trening & coaching językowy

To zajęcia indywidualne dopasowane do Twoich potrzeb – obejmuje stworzenie indywidualnego programu pracy, a zaczyna się spotkaniem z coachem językowym. Najpierw badamy Twoje potrzeby, wyznaczamy cel, uczymy się z Tobą nieustannie monitorując Twój rozwój – w razie problemów nasz Coach jest do Twojej dyspozycji.

Z dojazdem

Ucz się swobodnie u siebie w domu, nie marnuj czasu w korku i skup się na nauce. Nasi trenerzy są mobilni i dojadą do Ciebie – jesteś zainteresowany? Zadzwoń do naszego biura i zapisz się!

Wirtualne klasy

Ucz się swobodnie przez internet – zapewniamy lekcje przez nowoczesną platformę internetową z wykwalifikowanymi lektorami bez względu na Twoje miejsce zamieszkania. Warunki jakie musisz spełnić to posiadać dobre stałe łącze internetowe. Jeśli to nie problem i jesteś zainteresowany? Zadzwoń do naszego biura i zapisz się

Akademia Business English

NOWOŚĆ! Warsztaty z języka biznesowego.

Znasz jezyk obcy ogólny, ale nie w biznesie? Nasza oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły oferty

AKADEMIA Business English to aktywne językowo warsztaty organizowane w 5 sesjach po 4 x 45 min by nauczyć Cię kompetencji komunikacji z danego obszaru biznesowego. 20 h intensywnego treningu językowego i biznesu. Idealna oferta dla osób potrzebujących język obcy do pracy, oraz myślących o rozwoju zawodowym i zmianie pracy.

Wybrane tematy warsztatów:

obsługa klienta obcojęzycznego
negocjacje handlowe
zarządzanie projektem
budowanie zespołów – kompetencje miękkie
business writing
Office English
Finance English
Legal English

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do naszego biura i zapisz się!